Для спортивних команд

Сучасний спорт і будь-який вид мистецтва не обмежуються рамками однієї країни. Саме тому, численні змагання, чемпіонати, фестивалі, демонстраційні спортивні виставки тощо проводяться цілий рік і, практично, по всьому світу. І Львів в спортивному житті, а також в активному розвитку будь-якого виду мистецтва (танець, живопис, джазова музика і т.д.) займає далеко не останнє місце.

Це стосується не тільки вітчизняних змагань, чемпіонатів, фестивалів, конкурсів, дуже часто у Львові відбуваються також міжнародні спортивні, музичні, мистецькі заходи, що забезпечують гостями готельний і ресторанний бізнес.

При такій високій конкуренції серед готелів, як у Львові, відшукати відмінний готель для зручного розміщення багаточисленних учасників, досить складно. Адже критеріїв при цьому до відповідного готелю висувається чимало.

Серед них:

будуть перевагами при виборі готелю безпосередньо для спортивних команд, танцювальних і творчих колективів, і т.д.

Апарт-готель «На добу» цілком відповідає таким критеріям, чітко визначеним зручністю розміщення творчих та спортивних колективів / команд, і з готовністю докладе всіх необхідних зусиль для максимально комфортного проживання у своїх номерах. При потребі в додаткових послугах, адміністрація готелю готова йти назустріч гостям, вкотре переконуючи, що Львів – місто гостинне і багатогранне.

Розроблено в компанії Soltech
top