Персональна програма

Якщо Ви любите подорожувати наодинці, з родиною чи в тісному колі близьких людей, плануванням маршруту і програми поїздки також займаєтесь самі, то вибір готелів на Вашому захоплюючому шляху теж будете здійснювати Ви. Звісно, при наявності інтернет-пропозицій від готелів різного виду, місця розташування і спектру послуг, обрати готель, який відповідає Вашим потребам, достатньо просто. Але не завжди очікування відповідають реальності. Вибір завжди залишається за гостем.

Готель «На добу» пропонує не тільки рівень сервісу достойної якості, але і комфорт, затишок, гостинність, які можна порівняти лише з домашнім теплом. Адже невеликі розміри готелю дозволяють створити домашню атмосферу, уникнути дискомфортних відчуттів від перебування на новому місці і приділити максимум уваги кожному гостю міні-готелю. Тільки у нас:

Ці переваги роблять готель «На добу» відкритим для клієнтів. Тут кожного гостя з моменту заселення оточують особливою увагою і турботою, сподіваючись ще раз побачити його в якості постійного клієнта.

Розроблено в компанії Soltech
top