Стандарт №1

Номер складається з однієї комфортної кімнати і окремої ванної кімнати. У номері висока стеля, оскільки будинок, в якому розташований міні-готель «На добу», має близько 200 років.

Номер розрахований на дві особи, тому у кімнаті розташовані два окремих ліжка, які при необхідності зсуваються.

Велике вікно номера виходить в характерне для старого Львова, тихе подвір'я, тому денний шум міста не буде Вам заважати. Для поціновувачів саме такої затишної атмосфери номер буде ідеальним рішенням.

Вікна декоровані тюлем і щільними гардинами, які дозволяють навіть вдень при необхідності створити комфортну напівтемряву, оптимальну для сну та відпочинку.

Зручний комод для речей, тумбочки біля ліжка, письмовий стіл з оригінальним кріслом, чудові світильники, формують основу затишного і продуманого до деталей функціонального і лаконічного інтер'єру.

Додаткове обладнання номеру холодильником, телевізором, кондиціонером дозволяє насолоджуватися функціональним побутовим комфортом.

А авторский розпис стін дозволяє доповнити приємні враження від номеру і робить апартаменти неповторними.

Наявність прямого телефонного зв'язку, супутникового телебачення, швидкісного WI-FI допомагає гостям завжди бути на зв'язку з партнерами/близькими і відстежувати найбільш цікаві для них події.

Ванна кімната функціональна, у ній є всі необхідні аксесуари, починаючи від комплекту махрових рушників, закінчуючи сучасною сантехнікою і зручною ванною. Забронювати номер Стандарт №1 в готелі «На добу» можна за телефонами (032) 225 66 33 / +38 (097) 115 51 55 / +38 (063) 115 51 55, чи безпосередньо на сайті.

Розроблено в компанії Soltech
top