Медичний туризм

Медичний туризм почав розвиватися порівняно недавно, але вже зайняв свої високі позиції серед сучасних популярних видів туризму. Медичний туризм – це поєднання відразу декількох туристичних напрямків: відпочинок, оздоровлення, лікування. Адже по своїй суті такий вид туристичних послуг – це подорож людей у межах власної країни чи за її межами для отримання необхідного виду медичних послуг.

Чому подорож? Тому, що такий турист отримує не тільки діагностику і лікування у лікарнях чи інших спеціалізованих місцях, але також проходить реабілітацію і відновлення сил, при цьому переживає нові емоції, враження від поїздки.

Організацією медичних турів займаються чітко визначені спеціальні туристичні компанії, які, завдяки тривалому досвіду, враховують всі можливі аспекти таких поїздок і об’єднують навколо себе специфічну структуру, включаючи медичний менеджмент, акредитуючі і дозвільні органи, агентства медичного туризму, юристів, туроператорів, що спеціалізуються на даній туристичній сфері та ін. Важливо відзначити також, що в такому виді туризму не останню роль відіграють готелі, які приймають категорію гостей, які приїхали з метою оздоровлення / лікування / реабілітації тощо .

Адже номери в таких готелях знімаються, переважно, на тривалі періоди, з максимально лояльною ціновою політикою, з облаштованим, по можливості, побутом, і максимальним скороченням ймовірних витрат на харчування, поїздки тощо.

Апартотель «На добу» часто приймає такі пропозиції посередницьких компаній, адже кількість людей, бажаючих поєднати комфортне проживання з якісним лікуванням, день у день стрімко зростає.

Розроблено в компанії Soltech
top