Туристична пропозиція

Об’єктом будь-якої туристичної пропозиції завжди є турист. Адже саме для людини, яка бажає поїхати в туристичну подорож, туроператори і турагенти розробляють і пропонують пакет своїх послуг. Звідси можна зробити висновок, що в туристичну пропозицію включають все, чим можна скористатися для найбільш реалістичного задоволення потреб туриста: готель, заклади розважального характеру, ресторани, країна, клімат, континент і т.д.

Саме в такому аспекті туризму співпраця готелів з туристичними компаніями є одним із найбільш продуктивних джерел залучення гостей.

Адже бронювання номерів для декількох гостей або великої групи людей може бути взаємовигідним, як для готелю, так і для компанії, яка формує свою туристичну пропозицію. При цьому, ми пропонуємо

які відіграють при виборі готелю далеко не останню роль.

Власне, тому готель «На добу» користується у туристів безперечною популярністю. В номерах міні-готелю можна зручно розташувати і великі туристичні групи, і гостей, які подорожують з сім’єю чи приїхали на вихідні.

Таким чином, апарт-готель «На добу» відкритий до співпраці зі всіма фірмами і компаніями, які організовують туристичні поїздки у Львів, і зі свого боку, адміністрація готелю гарантує якісне обслуговування і по-справжньому затишні номери.

Розроблено в компанії Soltech
top