Ділові поїздки

Спеціалісти сучасного туристичного бізнесу стверджують, що останнім часом все більш популярним і перспективним стає діловий туризм. Переважна більшість організованих туристичними корпораціями поїздок складається з так званих ділових поїздок. Це, як правило:

Витрати бізнесменів під час таких поїздок практично у три рази перевищують витрати звичайних туристів. Саме тому, для мінімалізації часових і фінансових витрат, такій категорії туристів шукають комфортні, доступні за ціною готелі, в яких комфортно і зручно не лише відпочивати, а й працювати.

Саме таким готелем є апарт-готель «На добу».

Наявність зручного письмового столу з відмінним освітленням, щвидкісного інтернету, телефону прямого зв’язку, особлива увага до побутових моментів і вирішення будь-яких повсякденних клопотів гостя – далеко не всі переваги готелю. Номери міні-готелю «На добу» обладнані побутовою технікою (холодильник, праска, фен і т.д.), а також у готелі є невелика кухня з сучасним побутовим обладнанням, де без особливих зусиль можна приготувати чай, каву, швидкий сніданок, легкий перекус, не відволікаючись при цьому від основної цілі своєї поїздки.

Розроблено в компанії Soltech
top