Дві зимові події, які точно вартує відвідати в січні у Львові

Кожного тижня ми тішимо вас своїми підбірками заходів, які варто відвідати, і цей тиждень не буде винятком.

1. Льодове шоу Hogwart's holiday від зірок Цирку дю Солей.

Унікальна подія - льодове шоу від зірок цирку дю Солей відбудеться у Львові 23 січня у національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Зірки цирку представлять вам своє грандіозне льодове шоу, яке точно оцінить вся родина, адже талановиті артисти вражають своєю майстерністю. Вони боряться із земною гравітацією аби продемонструвати неймовірно навички фігурного катання. Це потрібно бачити.

Це шоу поєднує у собі комедію, магію, цирк та театр, які втілюються у реальність на спеціально створеній льодовій арені. А ще на вас чекають інтерактивні прийоми, дивовижна візуалізація, ефектний відеоряд, унікальні декорації та костюми, а ще неповторний світловий дизайн. Тож якщо ви хочете відчути справжню магію - завітайте у театр Марії Заньковецької 23 січня.

2. Віктор Павлік. Різдвяні історії
Українська естрада зараз як ніколи у трендах, адже вона переживає новий пік популярності. Особливо це стосується українських співаків-легенд. Оскільки концерт проходитиме у період свят, Віктор Павлік буде дивувати вас своїми гарними різдвяними піснями. Буде красиво, феєрично, душевно та драйвово.

А якщо ви шукаєте де зупинитися у Львові на добу або на декілька діб - запрошуємо вас у апарт-готель "На добу". В нас є все для вашого комфорту та затишку.

 

Розроблено в компанії Soltech
top