Найближчі та найпопулярніші події у Львові

Щотижнева традиційна підбірка для вас!

1. Благодійний вечір-концерт Святослава Вакарчука
29 березня о 19:00 на концертній арені festrepublic пройде благодійний вечір концерт Святослава Вакарчука. Це справжня музична легенда України. На вас чекає унікальна концертна програма. У першій частині концерту Святослав виконає свої пісні на гітарі так, як зазвичай робить це для наших захисниць та захисників на прифронтових територіях. А у другій частині концерту він акомпануватиме собі на роялі та відтворить атмосферу написання пісень так як вони з'являються вдома, під рояль. Кошти з придбаних квитків підуть на допомогу армії.

2. Легендарні хіти Степана Гіги
5 квітня на Малевич концерт арені пройде концерт популярного українського музиканта, співака та композитора Степана гіги. На вас чекає незабутній музичний вечір у атмосфері щирості та творчості, нова яскрава програма та стильний виконавець із багатим репертуаром.

3. Анна Трінчер з концертом у Львові
7 квітня на концертній арені festrepublic відбудеться концерт Анни Трінчер. Ця подія обов'язково залишиться у вашій пам'яті, адже Анна Трінчер одна із найпопулярніших сучасних виконавців України. Ця подія точно залишиться у вашій пам'яті.

А якщо ви шукаєте де зупинитися у Львові на добу або на декілька діб рекомендуємо вам апарт-готель "На добу" - тут є все для вашого комфорту.

 

Розроблено в компанії Soltech
top