Найкращі події в червні для вас!

Ми зібрали для вас традиційну підбірку найцікавіших заходів, які пройдуть у Львові у червні. Тож беріть з собою веселу компанію та гайда відпочивати!

1. Жадан. Я буду твоїми очима
27 червня в Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької пройде неймовірний вечір разом з Жаданом. Литовський режисер Андріюс Дарела запрошує вас провести час разом з віршами Сергія Жадана. Ця подія точно не залишить нікого байдужим.

2. Один в каное
1 липня у Львівському театрі опери та балету ви будете мати змогу почути неймовірне живе виконання гурту "Один в каное". Радіти, сумувати, сміятись, плакати, та просто бути собою - все це можливо на концерті неймовірного гурту.

3. Стендап на двох. Волкова та Озарків
Стендап на двох - це супер подія, в якій переплітаються дві стихії гумору. Двоє крутих стендаперів потішать вас різноманітною комедією. Це класна можливість смішно та весело провести час разом з своїми друзями в класній атмосфері.

А якщо ви шукаєте де у Львові можна зупинитись на добу або на декілька днів, запрошуємо вас у апарт-готель "На добу", в якому є все для вашого комфорту та затишку. В нашому готелі ви точно почуватиметеся як вдома.

Розроблено в компанії Soltech
top