Найпопулярніші концерти, які пройдуть найближчим часом у Львові

Львів - культурна столиця України і саме тут відбуваються найцікавіші та найочікуваніші події. Цього тижня ми підібрали для вас топ 3 концерти, які не можна пропускати.


1. Ziferblat
З 8 квітня до 24 травня Ziferblat виступатиме в українських містах за спеціальною програмою з найкращих хітів та нових треків. Тому 24 травня у концертній арені Малевич вас чекає незабутній концерт. Купа вражень, букети емоцій та море зустрічей - все це про довгоочікуваний тур по Україні!

2. Романтичний концерт Нікіти Кісельова
2 червня на чудовій локації тераси festrepublic відбудеться незабутній концерт Нікіти Кісельова. Талановитий український співак порадує своїх слухачів неповторними композиціями та популярними хітами. Тож приходьте на захоплюючий музичний вечір та насолодіться живим виступом співака.

3. Monatik у Львові
3 червня на локацій festrepublic на вас чекає чудовий концерт одного із найвідоміших виконавців України Монатіка. Ви точно знаєте напам'ять більшість його пісень, адже встояти перед ними просто неможливо. Тому 3 червня ви маєте унікальну можливість відвідати його концерт та насолодитися живим виступом

Якщо ви шукаєте де зупинитися у Львові на день або на декілька днів - ми запрошуємо вас у апарт-готель "На добу", в якому є все для вашого комфорту та затишку.

Розроблено в компанії Soltech
top