Найяскравіші події у червні

Традиційно щотижня ми збираємо для вас топ заходи, які варто відвідати у Львові. За вами залишається лише вибір заходу, який вам найбільше до душі! Тож беріть свою улюблену компанію та гайда відпочивати.

1. Спектакль "Історії кохання для дорослих"
19 червня о 18:00 у палаці культури залізничників "Рокс" пройде неймовірний спектакль, який точно западе вам у душу. Заряду позитиву та бадьорості від цього спектаклю вистачить надовго, адже на вас чекатимуть ваші улюблені актори та ефектний сюжет. Легка та яскрава комедія для дорослих ідеально підійде для відпочинку з друзями або ж просто з коханою людиною.

2. Концерт 100лиця
23 червня у клубі на локації fest republic пройде концерт одного із найпопулярніших гуртів України. На вас чекає велика концертна програма з улюблених пісень та заряд чудового настрою.

3. Вистава Наталії Могилевської
Вистава "Доньки" - це присвята всім жінкам України, які зараз героїчно переживають та піклуються про дітей, виявляють свою стійкість. Історія про те що навіть під час війни в нашому серці завжди є місце для милосердя та любові.

А якщо ви шукаєте де у Львові зупинитися на добу або на декілька діб - запрошуємо вас у апарт-готель "На добу", в якому є все для вашого комфорту та затишку.

 

 

Розроблено в компанії Soltech
top