Проводжаємо старий рік у Львові

Львів - це культурна столиця України, тож тут завжди є безліч цікавих подій, які можна відвідати, а особливо на новорічні свята. Тож не варто сумувати вдома, обирайте те, що лежить вам до душі та мерщій проводжати 2023 рік.

1. Концерт Ірини Федишин "Україна колядує"
30 грудня у центрі Довженка відбудеться неймовірний концерт Ірини Федишин "Україна колядує". Такі концерти об'єднують українців, дарують нам віру та надію у перемогу, а ще вони неймовірно корисні, адже на таких концертах проходить збір коштів на потреби нашої армії. Тож 30 грудня у вас буде чудова можливість і відпочити, і зробити свій вклад у нашу перемогу.

2. Зустрічайте Новий 2024 рік у органному залі
Зустрічаємо 2024 рік разом з солістами Львівського органного залу та хором "Гомін". Для вас виконуватимуть спеціальні новорічні програми, які точно створюють святковий настрій. Органний зал - це завжди велика кількість емоцій та усмішок - це та подія, яку ви точно не забудете ніколи.

А якщо ви шукаєте де зупинитися у Львові - то обирайте найкращий апарт-готель "На добу", адже там є все для вашого комфорту та затишку.

Розроблено в компанії Soltech
top