Топ-3 вистави, які потрібно відвідати наприкінці квітня та початку травня у Львові

У Львові, місті, багатому на культурні та історичні події, завжди є щось цікаве для відвідувачів та місцевих мешканців. В останні вихідні квітня, 27 та 28 числа, місто буде вітати гостей різноманітними заходами та заходами.

1. Я, "Побєда" и Берлін
У національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької з 27 квітня і аж до кінця травня ви зможете відвідати надзвичайну виставу "Я, "Побєда" и Берлін". Уся ця історія точно перенесе вас у ті молодіжні 90-ті та буде відчуття, ніби старий друг розповідає вам дуже цікаво та смішну історію свого життя.

2. Комічна опера «Служниця-пані»
У Львівській національній опері 28 квітня пройде знаменита опера на одну дію. На вас чекає цікавий сюжет про поневіряння одної служниці на ім'я Серпіни, яка не полишає надій зачарувати свого неприступного пана. А чи вийде щось у Серпіни - ви дізнаєтесь 28 квітня.

3. Про що мовчать чоловіки
14 травня у Палаці культури залізничників Рокс пройде ще одна цікава та дуже сучасна вистава. Буде талановито, щиро та місцями смішно. У головній ролі надзвичайно харизматичний актор, заслужений артист України Олексій Гнатковський.

А якщо ви шукаєте затишне місце в якому можна зупинитися на день або на декілька днів, рекомендуємо вам апарт-готель "На добу" В нас є все для вашого комфорту та затишку. Тож чекаємо на вас.

 

 

Розроблено в компанії Soltech
top