Зустрічаємо липень драйвово з найкращими подіями!

Ми підготували для вас традиційну підбірку, яка точно сподобається вам! Як завжди вам потрібно лише обрати зі списку подію, яка найбільше вам сподобалась, взяти з собою класну компанію та зустріти липень драйвово.

1. Гамлет
У міському палаці культури імені Гната Хоткевича пройде неймовірна всіма відома вистава Гамлет. На вас чекає найпристрасніший, найулюбленіший, найнеочікуваніший твір геніального Шекспіра. Моновистава у виконанні заслуженого артиста України - Міхайла Фіци. Виставу можна відвідати до 18 липня.

2. Хто На десерт?
На вас чекає цілих 100 хвилин неймовірної французької комедії. 7 липня чекаємо вас з друзями у театрі Око. Вам гарантовано цікавий та веселий вечір у неймовірній атмосфері.

3. Хіти вільної нації. Всеукраїнський тур
17 липня на концертній арені Малевич у вас буде чудова можливість послухати найкращі хіти вільної нації. На вас чекає велика концертна програма, потужний тандем оркестрів, атмосфера єднання та радості.

А якщо ви шукаєте де у Львові зупинитися на добу або на декілька діб, рекомендуємо вам апарт-готель "На добу", в якому є все для вашого комфорту та затишку.

Розроблено в компанії Soltech
top